Людям з порушення зору Звичайна версія

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує виплати коштів вкладникам АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»

22.05.2017

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) з 22 травня 2017 року продовжує виплати коштів вкладникам Публічного акціонерного товариства «Банк «Фінанси та кредит» (далі – АТ «Банк «Фінанси та кредит»).

Для отримання коштів вкладники АТ «Банк «Фінанси та кредит» з 22 травня 2017 року до 04 липня 2017 року включно можуть звертатись до установ банку-агенту Фонду: Акціонерний банк «ПІВДЕННИЙ».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до установ банку-агенту та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Інформацію про подальші виплати вкладникам АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду www.fg.gov.ua, на сайті АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - www.fcbank.com.ua та у відділенні даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України);

АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»: +38 (044) 495-29-00;

Акціонерний банк «ПІВДЕННИЙ»: 0 800 30 70 30, (0482) 30 70 30.